loadingimg

Wczytuję dane...
Twój koszyk
0.00 PLN >
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
koszulka termoaktywna Webster, LS12010 Męska
    • następny
    •  
Cena: 85,90 PLN
Koszt wysyłki od: 7.00 PLN
zwrot do 14 dni
Produkt dostępny!
  • Realizacja zamówienia: 2-3 dni

Polecamy
  • Opis produktu

Kolekcja teroaktywna przygotowana z myślą o osobach aktywnych fizycznie: do uprawiania rekreacji, turystyki górskiej, wspinaczki, narciarstwa, snowboardu, sportów motorowych. Ta wysoko funkcjonalna, dwuwarstwowa bielizna bezszwowa zapewnia swobodę ruchu, odprowadza wilgoć od ciała, dzięki czemu zapewnia komfort w trakcie wysiłku fizycznego o różnym stopniu natężenia. Szeroka gama kolorystyczna zapewnia możliwość wykorzystania tej bielizny przez osoby o różnych upodobaniach kolorystycznych. 
Webster thermo to bielizna termaktywna zapewniająca dostosowanie jej funkcji w zależności od warunków zewnętrznych. Zastosowana technologia seamless (bezszwowa) dzięki efektowi „second skin” nadaje się jak żadna inna do produkcji specjalistycznej bielizny Drugim ważnym aspektem jest fakt, iż ta technologia umożliwia uzyskanie dzianiny dwuwarstwowej co oznacza możliwość zastosowania innego surowca do warstwy przy ciele a innej jako warstwy zewnętrznej. Daje to możliwości konstruowania wyrobów ściśle do planowanej dla niego funkcji. 

Dwuwarstwowa struktura zapewnia odprowadzanie wilgoci i potu na zewnątrz dzięki czemu skóra pozostaje zawsze sucha i świeża. Warstwa wewnętrzna - odprowadzając wilgoć utrzymuje optymalny dla skóry mikroklimat, warstwa zewnętrzna  - odprowadzając pot zachowuje się jak termoregulator.  Wykonana z technologii bezszwowej całą swoją powierzchnią dokładnie przylega do ciała, zapewniając termoregulację i ochronę mechaniczną.
Idealnie dopsowuje się do ciała, bardzo szybko transportuje wilgoć na zewnątrz oraz izoluje i utrzymuje stałą temperaturę skóry niezależnie od stopnia aktywności. Materiał jest niezwykle przyjemny dla ciała, znakomicie się pierze w 40C.